Koman újra kezdő volt a Bariban, Simon András másodszor kapott lehetőséget a Córdobában, pár percre. Itthon egy bepótolt bajnokin és a ligakupában is volt néhány játékosnak jelenése a múlt héten.

Napoli - Bari 3-2 (Koman Vladimir)

Újra kezdő volt Koman a Bariban. A 85. percben cserélték le, még 2-2-es állásnál.

Córdoba-Hercules 1-1 (Simon András)

Másodszor kapott lehetőséget a spanyol másodosztályban a csatár, a 82. percben küldte be az edzője.

Brescia-Empoli 2-2 (Varga Roland)

A tartalékcsapat helyett mostanában már a felnőtt keretben számolnak vele, de a kispadon ragadt a másodosztályú olasz bajnokin.

Ascoli-Reggina 1-3 (Kovácsik Ádám)

Kovácsikot a felnőtteknél nem nevezték, a tartalékbajnokságban védett, gólt nem kapott, egyet viszont rúgtak a Romának.

DVSC - MTK 2-0 (NB I., Gosztonyi András, Szekeres Adrián)

Az U-20-as világbajnokság miatt a 10. fordulóból elhalasztott meccsen Gosztonyi kezdőként lépett pályára, a 84. percben cserélte le Garami József. Szekeres vállsérülése még nem jött rendbe.

Diósgyőr - Nyíregyháza 0-7 (Ligakupa, Takács Péter, Balajti Ádám)

Takács nem a posztján, hanem jobbhátvédként játszotta végig a meccset, Balajti a szünetben állt be a hazai pályán csúnya nagy pofonba beleszaladó Diósgyőrbe. 200 néző látta mindezt.

Videoton - Pápa 5-0 (Ligakupa, Présinger Ádám)

A bundabotrány miatt az MLSZ-be meghallgatásra berendelt Présinger Ádám a szünetben állt be a Videotonba.

Győr-Paks 0-1 (Ligakupa, Kiss Máté, Zámbó Bence, Dudás Ádám, illetve Szabó János)

Kiss és Szabó is végig a pályán volt, Zámbó és Dudás nem kapott lehetőséget.

Köln-Werder 0-0 (Futács Márkó)

Futács nem került be a keretbe, az U-23-as csapatban sem játszott.

Panionios - AEK Athen 3-1 (Németh Krisztián)

A sérült Németh nem játszott az AEK-ban.

A többieknek nem volt meccsük a héten. Az újpesti Korcsmár Zsolt a Feyenoord után a Celticnél volt próbajátékon, a meccs után elégedetten nyilatkozott saját teljesítményéről.